Drukarnia Trójka- Druk Cyfrowy, Offsetowy, Solventowy, Centrum Kraków 
  Tel. +48 12 380 96 04
Godziny pracy:
Pon-Pt: 8:00 - 19:00
Sb : 10:00 - 14:00

BANERY

Banery reklamowe - to materiały stosowane do reklamy zewnętrznej, podobne do plakatu. W porównaniu jednak z plakatem baner reklamowy jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne, np. silny deszcz lub wiatr. Trudno jest go także uszkodzić mechanicznie. To skuteczna i wytrzymała forma przekazu reklamowego.Banery drukowane w technologii HARD SOLVENT cechuje wysoka odporność na promieniowanie UV, wodę i ścieranie, ponieważ wydruk jest w tym przypadku lepiej i trwalej zespolony z podłożem.

Metraż [m2]Koszt [m2]
1-548,00
Pow. 544,00
UWAGA: Podane ceny zawierają podatek VAT. Wyceny niestandardowe prosimy wysyłać na adres biuro@drukarniatrojka.pl.

BANER ODBLASKOWY

Banery odblaskowe są drukowane na materiale o właściwościach odblaskowych. W nocy oświetlane pod odpowiednim kątem odbijają światło - co sprawia, że są bardzo dobrze widoczne. W dzień niewiele różnią się od tradycyjnych banerów. Ich struktura z bliskiej odległości przypomina swoim kształtem plaster miodu.

Metraż [m2]Koszt [m2]
1-570,00
Pow. 565,00
UWAGA: Podane ceny zawierają podatek VAT. Wyceny niestandardowe prosimy wysyłać na adres biuro@drukarniatrojka.pl.

SIATKA MESH

Materiał PVC o strukturze siatki. Lekki i bardzo wytrzymały. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła. Siatka mesh jest wodoodporna, odporna na UV i zmiany temperatur. Baner siatkowy jest wygodny do transportu - wystarczy go zwinąć w rulon lub kostkę.

Metraż [m2]Koszt [m2]
1-550,00
Pow. 545,00
UWAGA: Podane ceny zawierają podatek VAT. Wyceny niestandardowe prosimy wysyłać na adres biuro@drukarniatrojka.pl.Wykończenie banerów: zgrzew krawędzi oraz oczkowanie co ok. 50cm.

Interesuje cię większy nakład albo chcesz zrobić coś niestandardowego? Napisz do nas a poradzimy sobie z każdym problemem!

Czas realizacji oferty solventowej to 3-5 dni roboczych.

Możliwość wysyłki od 25pln !Copyright © 2016 www.drukarniatrojka.pl.
Autor: Łukasz Piętak / www.drukarniatrojka.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
Witryna powstała w oparciu o: