Drukarnia Trójka- Druk Cyfrowy, Offsetowy, Solventowy, Centrum Kraków 
  Tel. +48 12 380 96 04
Godziny pracy:
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sb : 10:00 - 14:00


Niestandardowe/NietypoweDział o wszystkim i o niczym, bo czymże są rzeczy niestandardowe? Dla jednych to może być wizytówka na plastiku. Dla innych zaś plastik to chleb powszedni, ale za to nie wiedzą, że można u nas zamówić pudełka na pizzę lub zapiekanę. Może tabliczka z grawerem na laminacie? Albo podświetlana ramka! Co tylko przyjdzie do głowy wysyłaj do nas, a my postaramy się sprostać wymaganiom.

Lampion oraz szyld emaliowany

Właściciel kamienicy, mieszkaniec - nie ważne, każdy może chcieć oświetlić swój numer domu eleganckim lampionem, lub emaliowaną tabliczką.


Ramka podświetlana

Czasem aby się wyróżnić, potrzeba trochę światła. Jeśli chcesz wyeksponować jakaś treść lub zdjęcie, idealnie trafiłeś!


Ramka weselna

Księga gości to nierozłączny element każdego wesela. A gdybym powiedział, że nie musi mieć formy ksiązki, tylko ramki z seduszkami?


Butelka pcv lub inny kształt

Imprezy masowe, domowe lub plenerowe. Każdy chce umieścić zdjęcie na facebooku czy instagramie. Ale z czym można pozować? Okazuje się, że Wódka XXL z pcv to jest to!


Druk na papierze pakowym

Prowadzisz firmę w której często pakujesz materiały? Może chcesz zapakować produkty spożywcze w papier pakowy "PE" do kontaktów z żywnością? Dobrze trafiłes!


Inne pomysły

Masz inny problem, którego rozwiązania jeszcze nie znalazłeś? My go rozwiążemy! Napisz do nas na biuro@drukarnaitrojka.pl, lub skorzystaj z formularza kontaktowego.
Copyright © 2016 www.drukarniatrojka.pl.
Autor: Łukasz Piętak / www.drukarniatrojka.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
Witryna powstała w oparciu o: