Drukarnia Trójka- Druk Cyfrowy, Offsetowy, Solventowy, Centrum Kraków
  Tel. +48 12 380 96 04
Godziny pracy:
Pon-Pt: 8:00 - 19:00
Sb : 10:00 - 14:00


W naszym życiu pojawiają się ważne uroczystości, które powinny charakteryzować się doniosłym nastrojem, ale i również wyjątkową oprawą. Najbliższe nam osoby: rodzina i przyjaciele, to właśnie z nimi chcemy dzielić się najważniejszymi wydarzeniami. Pragniemy, aby w tym szczególnym dniu, poczuli się kimś wyjątkowym. My wychodzimy naprzeciw tym pragnieniom, dlatego chcemy pomóc w Państwu w organizacji tych wspaniałych dni. Nasza oferta to nie tylko papeteria weselna, zaproszenia, winietki czy menu na stoły. My oferujemy Wam spokój, pewność oraz najwyższe zaangażowanie w przygotowanie każdego elementu uroczystości.


Szybkie
Menu:


Zaproszenia

Tablice

Numery

Winietki

Zawieszki

Dodatki

Podziękowania

Powrót...
ZAPROSZENIAPrzygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które można dostosować do Waszych potrzeb. Pamiętaj: wszystkie projekty poniżej to tylko pomysł, który dowolnie możecie rozbudować. Przedstawione motywy możemy zmienić wedle Waszgo gustu. Nie zatrzymujemy się w zamkniętej ofercie. Ba! Dzięki Wam ciągle ją rozbudowujemy. Jeśli któryś wzór przypadł Wam do gustu, lub jeśli pragniecie czegoś więcej, zobaczyliście coś, co Was zachwyciło, napiszcie do nas, a na pewno pomożemy!
TABLICE GOŚCIOrganizacja, spokój, ład i porządek. Tyle. To najszybsze i pełne określenie roli, jaką spełniają tablice gości. Często młode pary, wraz z rodzicami zawczasu rozważąją kto, gdzie i z kim chciałby spędzić weselną noc. Przygotowanie tablicy, ustalenie gdzie powinien skierować się gość po przybyciu nas salę zapewni Wam harmonię. Możemy dla was zaprojektować i przygotwać taką właśnie tablicę. Proste!

Nasze propozycje:
NUMERY STOŁÓWWasi goście odczytali z tablicy swój stolik. No i ekstra, ale to nie koniec! Przecież trzeba oznaczyć stoły, dlatego proponujemy Wam wiele opcji numerów stołów. Proste stojące, składane na płół w pioniem lub poziomie, składane na trzy części; oj, jest tego wiele, sami zobaczcie. Niektóre często połączone z menu weselnym (które nawet My często przeglądamy z maślanymi oczkami), dekorują stół motywem, który goście widzieli na zaproszeniach i tablicy.

Nasze propozycje:
WINIETKIOstatni etap rozmieszczenia gości, to bardzo często spotykane, malutkie ale jakże ważne: winietki. Sztywniejszy papier powoduje że nie rozjeżdzają się, a ozdobna faktura przyciąga oko. Ich funkcja to nie tylko ostateczne ulokowanie gości, lecz wypełnienie stołu Waszym kolorowym motywem.

Nasze propozycje:
ZAWIESZKIElement bez którego nie obejdzie się żadne wesele. Ciekawe, zabawne wierszyki mają za zadanie rozbawić Waszych gości lub przedstawić sentencje, które szczególnie zapamiętają. Forma zawieszek może przybrać wiele postaci: klasyczne prostokątne, romby, koła, ścięte narożniki czy klejone z kilku warst wiszące etykiety. To Wy decydujecie, a my doradzamy, co mogą zobaczyć Wasi goście!

Nasze propozycje:
DODATKIAby uzupełnić Twoja papeterię, przygotowalismy kilka dodatkowych elementów. Pudła na koperty, Księgi gości, Numery rejestracyjne na samochody oraz wiele innych. Sprawdź!

Nasze propozycje:


PODZIĘKOWANIAPudełeczka dla gości to ostatni trend, ale przede wszystkim wspaniała dekoracja i miły gest. Do środka zazwyczaj wkłada się mały prezencik, w formie słodkich cukierów. Tak przygotowaną niespodziankę układamy na stole w formie piramidki, rozdajemy gościom podczas składania życzeń lub ustawiamy na ich talerzach przed pierwszym daniem co dodatkowo stanowi wspaniałą ozdobę.

Nasze propozycje:


Copyright © 2016 www.drukarniatrojka.pl.
Autor: Łukasz Piętak / www.drukarniatrojka.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
Witryna powstała w oparciu o: